Elu24 PODCAST: külas käis lauljatar Shira

Sel korral käis külas Shira, kes rääkis näiteks võrdlusest maailmakuulsa supermodelli Kendall Jenneriga ja ka sellest, miks ta otsustas Holistika instituuti õppima minna.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käisid tõsielustaarid Seidi ja Merylin

Värskes episoodis räägiti tõsielustaaridega meestest, sotsiaalmeediast, modellindusest ning loomulikult ka alastipiltidest. Mida on tüdrukutel enda «kaitseks» öelda?

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käis Púr Múdd

Värskes episoodis võeti Púr Múddi poisid Oliver ja Joonatan kohe ette. «Ma ei saa, ma pean kohe natuke tõmbama draama üles, sest Alari Kivisaar ütles teie kohta «tundmatud tondid»,» lajatas saatejuht Heelia kohe kirgi kütnud teemaga.  

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käis Andrei Zevakin

Elu24 podcast «KÕU!» on väga pikalt suvepuhkuselt tagasi! Uue hooaja esimeseks saatekülaliseks oli Andrei Zevakin: Andreiga tuli jutuks nii tüli Anita Sibulaga, aga ka see, kuidas tal õnnestus kord oma sõbranna nii kurjaks ajada, et viimane ta… väga koledasse kohta saatis!

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: saatekülaliseks oli Jüri Pootsmann

Loomulikult tuli Eurovisiooni eel Jüriga jutuks ka lauluvõistlus, millest ta isegi 2016. aastal 21-aastaselt osa võttis. «Tead, ma praegu kardaks palju rohkem kui siis. Ma ei osanud midagi karta, hästi hulljulge olin. Ma arvan, et see oli ka mu pluss sellel ajal,» tunnistas Pootsmann.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külalisteks on sel korral püstijalakoomikud Mattias Naan ja Tigran Gevorkjan

Tigran ja Mattias, kes juba sel kuul esitlevad oma värsket stand-up sõud, käisid ja rääkisid pisut koomikuks olemisest, halbadest naljadest ning ühest Pika jala poe juures ligi astunud noorest blondist tüübist.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käis Inger Fridolin

Elu24 podcastis «KÕU!» käis külas Eesti Laulust tuntud Inger Fridolin. Lisaks muule põnevale uurisime Ingeri käest, kas talle on juba brändide poolt tasuta asja kingitud ning kas ta kodus olles enda mussi ka kuulab?

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: südamlikud minutid Uudo Sepaga

Rääkisime Uudoga maast ja ilmast ja saime vastuse ka küsimusele, kuidas hiidlased sündisid? «Võeti kõige lollim saarlane ja see kolis Hiiumaale,» teatas Sepp humoorikalt.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käis noor staar Jaagup Tuisk

«Eesti otsib superstaari» saatest on Jaagupiga juba palju räägitud,  siis rääkisime Jaagupiga hoopis sellest, kuidas noored tänapäeval deidivad ning kas sotsiaalmeedia muudab inimesed rumalamaks.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: sel korral käis külas Sissi

Rääkisime Sissiga spirituaalsusest ning noor lauljatar jagas meiega väga isiklikku teemat. Ta on väikesest saadik nõid olnud.

LAE ALLA