Elu24 x KÕU!: külalisteks on sel korral püstijalakoomikud Mattias Naan ja Tigran Gevorkjan

Tigran ja Mattias, kes juba sel kuul esitlevad oma värsket stand-up sõud, käisid ja rääkisid pisut koomikuks olemisest, halbadest naljadest ning ühest Pika jala poe juures ligi astunud noorest blondist tüübist.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käis Inger Fridolin

Elu24 podcastis «KÕU!» käis külas Eesti Laulust tuntud Inger Fridolin. Lisaks muule põnevale uurisime Ingeri käest, kas talle on juba brändide poolt tasuta asja kingitud ning kas ta kodus olles enda mussi ka kuulab?

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: südamlikud minutid Uudo Sepaga

Rääkisime Uudoga maast ja ilmast ja saime vastuse ka küsimusele, kuidas hiidlased sündisid? «Võeti kõige lollim saarlane ja see kolis Hiiumaale,» teatas Sepp humoorikalt.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: külas käis noor staar Jaagup Tuisk

«Eesti otsib superstaari» saatest on Jaagupiga juba palju räägitud,  siis rääkisime Jaagupiga hoopis sellest, kuidas noored tänapäeval deidivad ning kas sotsiaalmeedia muudab inimesed rumalamaks.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: sel korral käis külas Sissi

Rääkisime Sissiga spirituaalsusest ning noor lauljatar jagas meiega väga isiklikku teemat. Ta on väikesest saadik nõid olnud.

LAE ALLA

Elu24 x KÕU!: esimeseks saatekülaliseks on Helen Adamson

Helen Adamson paljastab, milline töö ja vaev kulub heade sotsiaalmeedia postituste tegemisele. «Kes mõtleb, et see on lihtsalt rikastumise koht, siis see absoluutselt ei ole nii. Kui sul ei ole midagi öelda ja sa lihtsalt postitad ühe ilusa pildi endast ja paned sinna südamekese juurde, siis nagu neid inimesi, kes seda teeb, on nii palju!» sõnab […]

LAE ALLA